Web o zábavě a kultuře pro rodiče s dětmi od 3 do 15 let

Titulní stránka Společenské hry Novinky ze světa her Základka
▼Reklama

Základka

jg-1008 titDítě sedí u stolu a zírá do prázdného papíru. V očích děs, slzy a bezmoc. Neví, protože ve stresu by nevěděl nikdo. Nad ním rodič s učebnicí. V očích také děs, slzy a bezmoc. Proč mé dítě, které je bystré a snaživé, najednou nevyplodí správnou odpověď!? Je nutné se učením mučit nebo existuje způsob, jak se neoblíbenou činností vzájemně pobavit?

 

Dospělí dobře chápou, že škola je základ života, ale děti ví své - učení je mučení a na tom se nic nemění už stovky let. Nároky na školáky však neustále rostou a plošné testování na základních školách přináší novou výzvu jak pro rodiče, tak pedagogy. Již v 5. třídě totiž každý školák musí podstoupit svůj první velký test školních znalostí. Neúspěch se nepřipouští, je nutné obstát.

Stolní hra Základka je moderní kombinací vzdělávací pomůcky a zábavné aktivity. Obsahuje 1600 testových otázek ze 4 základních předmětů, které vytvořili zkušení učitelé z několika základních škol a které svým rozsahem zahrnují osnovy právě pro pátou třídu. Kombinace zábavných pravidel, příjemného herního plánu a veselých předmětů Výtvarka, Hudebka a Tělák vytváří mix aktivit, které školáky i jejich rodiče přivedou k učení, aniž by školák vnímal, že se právě učí.

V každé chvíli jde totiž o hru a cílem není nutně získat na herní vysvědčení samé jedničky, ale hlavně se dobře pobavit a přitom si něco zopakovat a něco se dozvědět. Ale pozor, školákem se může stát i rodič a díky konceptu hry si doma můžete zahrát na třídu, ve které děti vyzkouší své rodiče a ještě se přitom samy něco naučí.

Chcete své děti připravit na celoplošné testy nebo přijímací zkoušky formou zábavné hry!? Vyzkoušejte Základku, vzdělávací pomůcku nové generace.

Hra obsahuje:
hrací plán, 5x žákovská + vysvědčení (záznámový arch), 112 žetonů známek, 15 označovacích žetonů, 5 dřevěných figurek, 2 hrací kostky, přehledná pravidla, přesýpací hodiny, 400 karet otázek a odpovědí ze čtyř předmětů (Matematika, Český jazyk, Přírodopis, Vlastivěda). Celkem 1600 otázek.

 

Výrobce: Jirasgames
Rok vydání: 2013
Hrací doba: 30-40 minut
Počet hráčů: 2-6
Herní systém: desková hra
Jazyk: česky
Cena: 699 Kč
Doporučený věk: od 10 let

 

jg-1008 02